Florena inż. Piotr Puzio       Kolbuszowa ul. Sokołowska 79       Tel: 602 51 51 77             E-mail: florena79@wp.pl
boiska piłkarskie, renowacja zniszczonych muraw,
systemy automatycznego nawadniania, trawniki
  
Witamy na stronie firmy Florena Piotr Puzio, zlokalizowanej w Kolbuszowej (podkarpacie) zajmującej się projektowaniem, urządzaniem oraz renowacją terenów zieleni.
Kładziemy największy nacisk na usługi związane z budową muraw boisk sportowych, boisk szkolnych, pól golfowych oraz innych terenów zielonych, budujemy także systemy automatycznego nawadniania. Przeprowadzamy również badania biochemiczne gleby oraz szkolenia i doradztwo w zakresie zasad użytkowania i pielęgnacji muraw. Czytaj dalej ...

O firmie Florena
Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą, działającą w branży już od 1998 roku. Nasza oferta skierowana jest do firm, osób prywatnych oraz instytucji (podkarpacie, małopolska, lubelskie, świętokrzyskie, śląskie a także dalszych rejonów) które chcą posiadać najwyższej jakości murawy, boiska oraz inne tereny zieleni. Szeroki wachlarz świadczonych usług pozwala nam na kompleksowe i profesjonalnie wykonanie każdego zlecenia. W swej pracy korzystamy z rozwiązań amerykańskiej firmy Rain Bird produkującej najwyższej jakości urządzenia służące do nawadniania boisk sportowych. Nasiona, które stosujemy dostarczane są przez firmę Graminex.
      graminex logo
Strona Główna
Nasza oferta dla klientów
Szczegóły wykonywanych usług
Nawodnienia boisk
Kontakt z nami
Lista referencyjna
Firmowa galeria
Filmy instruktażowe
Informacje dodatkowe

florena_piaskowanie3.jpg
     Projekt i wykonanie: Eryk Wróbel       Wszelkie prawa zastrzeżone         Silnik: EF IV       Florena.com.pl 2010
Florena Start | Oferta | Usługi | Video | Artykuły | Nawadnianie | Mapa Witryny | Fotele biurowe